Movies
Ratings
197
MonsterRated ★ 4.0
Dangerously ExcitedRated ★ 0.5
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
Over the BorderRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.5
White NightRated ★ 4.5
Tough as IronRated ★ 3.0
Red CarpetRated ★ 4.0
Conan the BarbarianRated ★ 1.0
ManholeRated ★ 3.0
Grace of MonacoRated ★ 4.5
TyphoonRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 4.5
ImmortalsRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 4.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0