Movies
Ratings
38
ZootopiaRated ★ 5.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
NoahRated ★ 2.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5