Movies
Ratings
25
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
FluRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
NoahRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.5