Titles you rated
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0