Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0