Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.5- OrangeRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 3.5
My Love Eun DongRated ★ 5.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
BigRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0