Titles you rated
ChicagoRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
James and the Giant PeachRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0