Titles you rated
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
HealerRated ★ 5.0