Movies
Ratings
1003
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 1.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
BeetlejuiceRated ★ 2.0
HookRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 0.5
How to Steal a DogRated ★ 0.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 0.5
FrankRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 2.0
True GritRated ★ 3.0
Mistress AmericaRated ★ 3.0
Money MonsterRated ★ 2.5