Movies
Ratings
50
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0