Titles you rated
The ConjuringRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0