Titles you rated
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 4.0