Movies
Ratings
84
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0