Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The PactRated ★ 0.5
Lilo & StitchRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5
The Bone CollectorRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 0.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Movie 43Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5