Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Night Agent Season 2Rated ★ 2.0
The Recruit Season 2Rated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Recruit Season 1Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 2.5
Midnight Horror StoryRated ★ 2.5
Doctor Who Special: Twice Upon a TimeRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0