Titles you rated
Now You See MeRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.5
ThorRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.5