Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
National Theatre Live: CoriolanusRated ★ 3.0
Whale RiderRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
A Guide To Recognizing Your SaintsRated ★ 4.0
The LosersRated ★ 2.0
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
King of Prism: Pride the HeroRated ★ 2.5