Movies
Ratings
218
The WolverineRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 3.0
ShutterRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 4.5
Children...Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
BabeRated ★ 4.5
One Missed CallRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.5
OblivionRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 1.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
What Happens in VegasRated ★ 2.5