Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 5.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.0