Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 0.5
AemaRated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 4.0
S LineRated ★ 1.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Queen WooRated ★ 1.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
StartupRated ★ 2.0
Gaus ElectronicsRated ★ 1.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 2.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 2.0
A Time Called YouRated ★ 1.5