Movies
Ratings
1155
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
ChappieRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Almost LoveRated ★ 1.5
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 1.5
Cyborg SheRated ★ 3.5
ShortbusRated ★ 3.5
Lars and the Real GirlRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
KiteRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed CasvalRated ★ 4.5
City LightsRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Part-time SpyRated ★ 0.5
The King's Case NoteRated ★ 1.0