Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The Water HorseRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0