Movies
Ratings
1206
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MalikaRated ★ 4.0
Hana KoreaRated ★ 3.0
The Last One for the RoadRated ★ 3.5
Honey Don't!Rated ★ 4.5
The Wedding BanquetRated ★ 3.5
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 4.0
The Day I Became a WomanRated ★ 4.5
Full PlateRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0