Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5