Movies
Ratings
41
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0