Titles you rated
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Third CharmRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
- Crow BuildingRated ★ 4.5
- Oh, Yeojeong: SpringRated ★ 4.5
- Man in the ShowerRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5