Movies
Ratings
94
Steal My HeartRated ★ 2.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 4.5
Mr. GoRated ★ 5.0
A FamilyRated ★ 5.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Heart Is 2Rated ★ 5.0
South BoundRated ★ 4.5
Sleeping BeautyRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0