Titles you rated
Bring It OnRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Breakfast ClubRated ★ 4.0
[REC]²Rated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
ElfRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
SaltRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0