Titles you rated
Hot Young BloodsRated ★ 1.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
MasterRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Royal TailorRated ★ 1.0
The KingRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0