Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.5- Toe-Tapping TunesRated ★ 1.0
 
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.5
Paris, TexasRated ★ 3.0
The Lost DaughterRated ★ 4.5
CloseRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
MahjongRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5- Red NailsRated ★ 4.0
 
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 5.0
Nowhere SpecialRated ★ 4.5
How Do You Measure a Year?Rated ★ 3.5
UndineRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
ParthenopeRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
 - I, DearRated ★ 2.5