Movies
Ratings
183
BoyhoodRated ★ 1.5
RayRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
HeroRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
StardustRated ★ 3.0
Battle of the WarriorsRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0