Movies
Ratings
71
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5