Titles you rated
 Miss Gold DiggerRated ★ 3.5 Miss Gold DiggerRated ★ 3.5
 The VillainessRated ★ 3.5 The VillainessRated ★ 3.5
 Get OutRated ★ 4.5 Get OutRated ★ 4.5
 The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0 The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
 Café. Waiting. LoveRated ★ 3.0 Café. Waiting. LoveRated ★ 3.0
 Midnight RunnersRated ★ 4.5 Midnight RunnersRated ★ 4.5
 A Taxi DriverRated ★ 4.5 A Taxi DriverRated ★ 4.5
 Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5 Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
 Petty RomanceRated ★ 3.5 Petty RomanceRated ★ 3.5
 The NeighborsRated ★ 3.5 The NeighborsRated ★ 3.5
 The Karate KidRated ★ 3.0 The Karate KidRated ★ 3.0
 FlippedRated ★ 4.5 FlippedRated ★ 4.5
 Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.5 Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.5
 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
 Upside DownRated ★ 3.5 Upside DownRated ★ 3.5
 Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.0 Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.0
 Don JonRated ★ 4.0 Don JonRated ★ 4.0
 Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5 Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
 Han Gong-juRated ★ 3.0 Han Gong-juRated ★ 3.0
 The Front LineRated ★ 3.0 The Front LineRated ★ 3.0