Movies
Ratings
682
The FivesRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Lego Batman MovieRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 3.5