Movies
Ratings
174- FlayedRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 5.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 5.0
Reality BitesRated ★ 4.5
Annie HallRated ★ 5.0
Collage of Our LivesRated ★ 4.0
Come Rain, Come ShineRated ★ 3.5
From Paris with LoveRated ★ 4.5
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.0
StepmomRated ★ 5.0
Re-encounterRated ★ 4.5
How to Keep My LoveRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Love and Other DisastersRated ★ 4.0
Break Through!Rated ★ 4.5
Don JonRated ★ 3.0
AlfieRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
HahahaRated ★ 5.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.5