Titles you rated
I Can SpeakRated ★ 1.0
I, Daniel BlakeRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 2.5
Moonlit WinterRated ★ 1.5
Lady BirdRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 1.5
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 1.5
Your Name.Rated ★ 1.0
MinariRated ★ 2.5
MaggieRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 2.5
Voice of SilenceRated ★ 3.0
BargainRated ★ 5.0- Will Not ChangeRated ★ 5.0
Richard Linklater: Dream Is DestinyRated ★ 5.0- I Am JoongsikRated ★ 3.0
The Salt of the EarthRated ★ 5.0
Daytime DrinkingRated ★ 4.0