Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Brothers SunRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Byron BaesRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Heartbreak High Season 2Rated ★ 5.0
Heartbreak High Season 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
AjinRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
DorohedoroRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 2.0
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.0