Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0