Movies
Ratings
30
Puss in BootsRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 2.5
ShrekRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0