Movies
Ratings
92
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
House of GucciRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0