Series
Ratings
17
Vinland SagaRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Paranoia AgentRated ★ 3.5
The Tatami GalaxyRated ★ 4.5