Titles you rated
Salut d’AmourRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.0
The DealRated ★ 2.0
Furious 7Rated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
MicmacsRated ★ 3.5
October SkyRated ★ 3.5