Series
Ratings
257
Life on MarsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 4.0
Tiger & DragonRated ★ 4.0- 유한클럽Rated ★ 3.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5
Ranma 1/2Rated ★ 3.5- BeybladeRated ★ 3.0
- Phantom Thief JeanneRated ★ 3.0
- 나루토 4기Rated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Magical DoReMi #Rated ★ 3.0- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0