Movies
Ratings
138
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0