Movies
Ratings
603
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Great WallRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 2.0
AnnihilationRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
DolittleRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5