Movies
Ratings
246
Superhero MovieRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.0
Doomsday BookRated ★ 3.0
Judge DreddRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 4.0
The Invention of LyingRated ★ 4.0
SignsRated ★ 3.5
UnleashedRated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.5
Underworld: AwakeningRated ★ 4.5
Scary Movie 3Rated ★ 5.0
Scary Movie 2Rated ★ 4.0
ScreamRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
CJ7Rated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.0