Titles you rated
EquilibriumRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5