Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
Match PointRated ★ 4.5
To Rome with LoveRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5