Titles you rated
Dancing QueenRated ★ 3.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 2.5
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Lost ParadiseRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
To LiveRated ★ 4.0