Series
Ratings
39
Unabomber: In His Own WordsRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
Hanada Shounen-shiRated ★ 5.0
KaosRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 1.0